O NASZEJ FIRMIE

Towaszystwo EDUKACJA powstało w 1989 roku. Osobowość prawną uzyskało w dniu 29.12.1989 r., w wyniku rejestracji przez Sąd Rejonowy w Gdańsku.

Powstanie Towarzystwa przypada na okres zasadniczej zmiany systemu gospodarczego w Polsce, którego jednym z głównych fundamentów stała się nowa ustawa „Prawo dewizowe”, wprowadzająca elementy wymienialności złotówki.

Od początku swego istnienia Towarzystwo EDUKACJA prowadzi dzialalność dydaktyczną, specjalizującą się w szkoleniach dewizowych organizowanych dla pracowników banków w Polsce. Dzialalnosść ta realizowana jest na podstawie koncesji udzielonej w dniu 25.01.1990 r., przez Departament Dewizowy Narodowego Banku Polskiego oraz zezwolenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Głównym atrybutem Towarzystwa EDUKACJA jest wysoce kompetenta kadra dydaktyczna, a także bogaty zasób materialów szkoleniowych.

W okresie swojej dzialalności, Towarzystwo EDUKACJA przeszkoliło, w całym kraju ponad 140 000 osób. Większość z tego grona stanowią kasjerzy walutowi i inni pracownicy slużb kasowo-skarbcowych banków. Szkolenia prowadzone są w ramach tzw. wolnego naboru oraz na zlecenie banków, a także innych firm prowadzących dzialalność walutową.

PROFESJONALIZM, RZETELNOŚĆ, WYKSZTAŁCENIE

Jesteśmy firmą wyróżniającą sie na tle innych firm w Polsce w naszej branży.

Stawiamy na wysoki standard wykonywania kursów oraz szkoleń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, co zapewnia bardzo wysoka jakość uslug.

Nasza kadra posiada kilkunastoletnie doświadczenie i stale stawia na rozwój.

 

Sprawdź nasze referencje!