Szkolenia

Kasjer walutowy

Nabycie umiejętności identyfikacji znaków pieniężnych polskich i zagranicznych oraz rozpoznawania falsyfikatów.

Kasjer złotówkowy

Pieniądze polskie, ich identyfikacja oraz rozpoznawanie falsyfikatów. Emisje 25 marca 1994, 5 stycznia 2012 oraz 30 marca 2015.

EURO

Geneza, zabezpieczenia oraz poznanie najnowszych falsyfikatów. Zapoznanie się z najnowszą serią banknotów ,,EUROPA”.

6 000 przeprowadzonych
szkoleń

160 000 przeszkolonych
osób

125 certyfikatów

100% zadowolonych
klientów

Głównym atrybutem Towarzystwa EDUKACJA jest wysoce kompetentna kadra dydaktyczna. a także bogaty zasób materiałów szkoleniowych.

W okresie swojej działalności, Towarzystwo EDUKACJA przeszkoliło w całym kraju ponad 160 000 osób. Większość z tego grona stanowią kasjerzy walutowi i inni pracownicy służb kasowo-skarbcowych banków. Szkolenia prowadzone są w ramach tzw. wolnego naboru oraz na zlecenie banków, a także innych firm prowadzących działalność walutową.

Jesteśmy firmą wyróżniającą się na tle innych firm w Polsce w naszej branży. Stawiamy na wysoki standard wykonywania kursów oraz szkoleń. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie co zapewnia bardzo wysoka jakość usług. Nasza kadra posiada kilkunastoletnie doświadczenie i stale stawia na rozwój.

Szkolenia organizowane przez Towarzystwo EDUKACJA oparte są na bogatym zestawie banknotów i monet emitowanych przez ponad 140 emitentów, w okresie ostatnich 200 lat. Dotyczy to zarówno pieniędzy polskich jak i dolarów amerykańskich (współpraca z drukarnia banknotów w Stanach Zjednoczonych), EURO, znaków pieniężnych pozostałej części Europy oraz innych krajów świata.

Uczestnicy szkoleń zapoznawani są również z falsyfikatami spotykanymi obecnie w Europie, w tym z najnowszymi fałszywymi banknotami i monetami EURO. W zajęciach dydaktycznych wykorzystywane są pomoce multimedialne (m.in. pokazujące proces technologiczny produkcji banknotów USD – otrzymana z Biura Rytownictwa i Druku w Nowym Yorku).

Ponadto uczestnicy szkoleń maja do dyspozycji lupy, mikroskopy piórowe i stereoskopowe, monookulary, lampy ultrafioletowe, album pieniędzy zagranicznych itp.. Materiały do nauki, opracowane przez naszą Firmę, słuchacze otrzymują na własność nieodpłatnie.

Wysokie zainteresowanie szkoleniami organizowanymi przez Towarzystwo EDUKACJA, wynika z profesjonalizmu wykładowców, bogatej zawartości merytorycznej materiałów dydaktycznych oraz rzetelności i dyspozycyjności usług (zlecenia mogą być realizowane w każdej miejscowości w Polsce, we wszystkie dni tygodnia).